RU
14.10.2014, 12:37

Під Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПА

Під Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПАПід Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПАПід Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПАПід Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПАПід Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПАПід Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПАПід Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПАПід Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПАПід Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПАПід Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПАПід Радою мітингують сотні прихильників ОУН-УПА
Під стінами Верховної Ради проходить мітинг на підтримку прийняття парламентом закону про визнання воїнів ОУН-УПА воюючою стороною у Другій світовій війні. На вулиці мітингують близько 500 осіб.

Тим часом Верховна Рада не може включити до порядку денного даний законопроект. Спікер Олександр Турчинов тричі ставив на голосування питання про включення законопроекту до порядку денного, але документ жодного разу не набрав необхідних 226 голосів.

Протестуючі під стінами парламенту кидають в правоохоронців димові шашки.

Фото: Ірина Шевченко

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне