RU
23.12.2014, 12:31

Під Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортаж

Під Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортажПід Радою і Кабміном - масові мітинги: фоторепортаж
Під Верховною Радою мітингують декілька тисяч осіб. Невелика група з числа учасників акції, ошукані вкладники VAB Банку, зробила спробу прорвати кордон міліції, але їм це не вдалося, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Після цього міліціонери наділи шоломи і виставили щити. Біля будівлі Кабміну проходить мітинг воїнів-афганців.

Напередодні про заплановане проведення мітингів під Радою заявив ряд громадських організацій, найбільший був анонсований народним депутатом Сергієм Капліним спільно з Федерацією профспілок України, учасники якого вимагають скасування скорочення соціальних пільг і підвищення пенсійного віку (про те, що уряд не підвищуватиме пенсійний вік в Україні і скасовувати стипендії, прем'єр Арсеній Яценюк оголосив ще вчора, - ред.).

Також на проведення масових акцій біля Верховної Ради заявилися громадські організації "Громадський контроль банків", "Кредитний майдан", "Громадський люстратор суддів", "Асоціація захисту прав вкладників". Активісти і хворі пацієнти вимагають врахувати потреби на лікування в держбюджеті 2015 у розмірі 6,8 млрд грн.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне