RU
13.05.2015, 10:40

Під Маріуполем випробували нове вогневе спорудження: фото

Під Маріуполем випробували нове вогневе спорудження: фотоПід Маріуполем випробували нове вогневе спорудження: фотоПід Маріуполем випробували нове вогневе спорудження: фотоПід Маріуполем випробували нове вогневе спорудження: фотоПід Маріуполем випробували нове вогневе спорудження: фотоПід Маріуполем випробували нове вогневе спорудження: фото

На півдні Донецької області відбулося перше випробування малої вогневої споруди МВС-2, яку у великій кількості планується встановлювати на бойових позиціях захисників Маріуполя з метою посилення бойових можливостей учасників АТО в обороні. Про це повідомляє прес-центр антитерористичної операції.

"Новий броньований об'єкт є ноу-хау вітчизняних військових вчених і не має аналогів у світі. За сприяння представників місцевих органів самоврядування на перетворення наукової думки в спеціальну металеву конструкцію пішов всього тиждень", - йдеться в повідомленні.

Серійний випуск споруд почнуть регіональні промислові підприємства.

В ході випробувань по шестигранній формі з різної відстані відкривали вогонь зі стрілецької зброї різних типів, а також використовували зенітну установку типу ЗУ-23-2.

По завершенні стрільби проаналізували результати перших випробувань військового об'єкта на міцність і визначилися з подальшими планами. За словами розробників МВС-2, їм знадобиться два дні на вдосконалення та виготовлення нової конструкції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: