RU
23.05.2014, 16:46

Під Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІ

Під Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІПід Донецьком терористи жорстоко вбили трьох людей - ЗМІ
На блокпосту, встановленому біля с. Піски на виїзді з Донецька, терористи вбили не менше трьох осіб. Як повідомляє LB.ua з посиланням на джерело, кількість бойовиків в цій точці становить близько 50 чоловік.

Поблизу блокпоста варто КАМАЗ з георгіївськими стрічками і написом "Батальйон Схід". У кузові вантажівки - три трупи. При цьому в одного з убитих - глибокий поріз на лівій стороні грудей, де витатуйована свастика і дві букви SS. Бойовики назвали його членом "Правого сектора". При цьому варто відзначити, що на сході України діють різні групи терористів, які конфліктують між собою із застосуванням зброї.

Бойовики приїхали на цивільних автомобілях з українськими номерами (в тому числі, на чорному позашляховику Lexus, сірому мікроавтобусі Hyundai і мікроавтобусі Mercedes Vito).У відео є ненормативна лексика і сцени жорстокості.

Один з командирів бойовиків, за словами очевидців, віддав наказ - у разі атаки стріляти у всіх, у тому числі мирних жителів. Терористи спілкуються різними мовами. На 18 секунді відео чітко чути кавказький акцент.

"Деякі між собою розмовляють не російською. Може, якоюсь кавказькою, чеченською - не знаю", - говорить очевидець. За його словами, блокпост базується прямо біля автозаправки, а під землею знаходиться нафтосховище. На автозаправці - озброєні люди з РПГ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне