RU
12.12.2012, 11:34

Фоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійка

Фоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійкаФоторепортаж з нової Ради: присяга депутатів і перша бійка
Новообрані народні депутати склали присягу у Верховній Раді України. Текст присяги з парламентської трибуни зачитав найстарший народний депутат - регіонал Юфим Звягільський.

О 10:00 спікер Верховної Ради шостого скликання
Володимир Литвин відкрив урочисте засідання і запросив на трибуну найстаршого народного депутата, який зачитав текст присяги. Депутати вислухали його стоячи, потім, після виконання духовного гімну України "Молитва за Україну" оголошено перерву для скріплення присяги підписами народних депутатів.

Після цього депутати отримали картки для голосування і посвідчення народних депутатів. Потім голова підготовчої депутатської групи Литвин повідомив про кількість зареєстрованих Центрвиборчкомом депутатів, оголосив про припинення повноважень Верховної Ради шостого скликання і запросив на трибуну найстаршого депутата для відкриття першої сесії ВР сьомого скликання.

На урочисте засідання запрошені президент, прем'єр-міністр, члени уряду, голова ЦВК, голова та судді Конституційного суду України, голова Верховного суду України, генеральний прокурор, уповноважений ВР з прав людини, голова Рахункової палати, президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, спікери ВР минулих скликань, голови облрад, представники дипломатичних місій і релігійних конфесій.

Відео першої бійки в новій Раді

Гра "Тушколов"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне