UA
06.07.2015, 11:09

Опубліковані нові фото камуфляжної форми для військових Варан ЗСУ

Опубліковані нові фото камуфляжної форми для військових Варан ЗСУОпубліковані нові фото камуфляжної форми для військових Варан ЗСУОпубліковані нові фото камуфляжної форми для військових Варан ЗСУОпубліковані нові фото камуфляжної форми для військових Варан ЗСУОпубліковані нові фото камуфляжної форми для військових Варан ЗСУОпубліковані нові фото камуфляжної форми для військових Варан ЗСУОпубліковані нові фото камуфляжної форми для військових Варан ЗСУ
Радник президента, помічник міністра оборони Юрій Бірюков опублікував нові фотографії розробленої в Україні експериментальної камуфляжної форми в забарвленні Варан ЗСУ.

"Відпрацьовується нове камуфлююче забарвлення Варан ЗСУ. І малюнок новий, і фарба специфічна. Відпрацьовується система логістики. Зверніть увагу на третю фотку - всередині упаковки є прізвище бійця, його підрозділ. Трохи пізніше все буде на рівні штрихкодів, але поки і так цілком ефективно. І кожен боєць в 79-й бригаді отримає повний комплект своєї форми в індивідуальному пакеті. Напрацювання будуть використані у проекті комп'ютеризації логістики МО (старт з 1 жовтня)", - написав Бірюков на своїй сторінці в  Facebook.

За його словами, зараз також відпрацьовуються нові елементи речового забезпечення на рівні експериментальної шкарпетки.

"Ми шиємо для 1-го, 2-го батальйонів і рот спеців 79-ї бригади. Бюджет першої частини проекту (800 комплектів з 1400): 770 тис. грн. Зібрано-сплачено майже половину. Відвантаження вже почалася, на цьому тижні розраховуємо доставити в бригаду перші 350-400 комплектів", - додав Бірюков.

Раніше повідомлялося, що майже тисяча військовослужбовців 79-ї ОАМБР візьмуть участь в експериментальній шкарпетці нового українського камуфляжу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне