RU
06.08.2014, 15:46

Опубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпня

Опубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпняОпубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпняОпубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпняОпубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпняОпубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпняОпубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпняОпубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпняОпубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпняОпубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпняОпубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпняОпубліковані фото руйнувань в Донецьку після обстрілів 5 серпня

Минула ніч у Донецьку пройшла вкрай неспокійно, на території міста велися активні бойові дії. За даними міськради, по одному з районів міста був завданий авіаудар, в результаті чого на проїжджій частині утворилася воронка діаметром 4 м і глибиною 1,5 м.

За ніч в Донецьку загинули три мирні жителі: одна людина по вулиці Льотній, 5; один - по вул. Зелений гай, 59 і ще один - в Кіровському районі біля зупинкового пункту навпроти ринку.

В РНБО заявили, що українська авіація не бомбардує українські міста. Єдиний український літак, який сьогодні вночі пролітав над Донецьком, - це літак, який підтримує зв'язок штабу АТО з підрозділами на місцях і не має при собі засобів ураження.

Видання Остров оприлюднило фото наслідків обстрілу Донецька ввечері 5 серпня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне