RU
09.07.2015, 12:39

Опубліковані фото берців для військових ЗСУ, зроблених в Україні

В Україні запущено власне виробництво берців для військовослужбовців ЗСУ. Про це у Facebook повідомив радник президента, помічник міністра оборони Юрій Бірюков.

Основні характеристики:

- зроблено в Україні;
- оригінальна водонепроникна мембрана європейського виробництва;
- гідрофобна шкіра товщиною 2,2 мм;
- використання оригінальної тканини Cordura;
- двошарова підошва поліуретан-гума;
- дві пари устілок (літня і зимова);
- дві пари шнурків;
- кевларовая устілка (захищає від проколів підошви);
- докладна інструкція по носінню і догляду за черевиками.

Подарунок від виробника:

- щітка для чищення;
- засіб-просочення;

Вартість однієї пари складе 1400 гривень з урахуванням ПДВ.

"Це всі сухі слова і ярлички. Але я бачив сьогодні рулони кевлара, який різали на устілки за допомогою 18-тонного преса. Бачив шкіру українського виробництва з Вознесенська. І почув історію про те, що українська шкіра відмінної якості, але кількість фабрика дати не може. У нас банально немає тваринництва, а тому частину шкіри треба везти з Індії (буйволи). Я бачив італійську мембрану (аналог Gore-Tex). Бачив німецьку хімію BASF. Бачив італійську фурнітуру. Я не бачив китайського ширвжитку і підробок. Я бачив якість", - написав Бірюков.

За його словами, за поточним ТУ на взуття її зараз робить тільки одна фірма, але ще одна вже подала свої зразки в Службу тилу Генштабу.

"На рівному місці і на одному бажанні вийти на мільярдний ринок неможливо. Потрібно вкладати у виробництво. І так, блін, ростити корів", - додав Бірюков.

Помічник міністра оборони також повідомив, що через відсутність грошей у бюджеті черевики будуть демісезонними. "У нас немає грошей в бюджеті на якісну пару літніх і якісну пару зимових черевик. А сухе-спекотне літо у нас 2-3 місяці на рік. Будуть демісезонкі, крапка. І будуть якісні влагоотводящие трекінгові шкарпетки. Літні та зимові", - зазначив він.

Пізніше Бірюков опублікував фото тестової лабораторії і центру розробки нових моделей.

"Вона є - лабораторія. І апарати там знайомі, і тести як у Туреччині. Так, частина з них зроблена самим співробітниками заводу - чудеса радянської інженерної думки в дії. І перевірка на стійкість до води (багато годин шматочок шкіри тримають у ванні з водою ), і стирання матеріалів, електропровідність, розрив підошви. Півтора десятка тестових апаратів. Але це все були квіточки. Ягідкою виявилася наскрізна комп'ютеризована система контролю якості кожного черевика", - повідомив помічник міністра.

За його словами, вся історія проходження черевика зберігається, а виробничий серійний номер буде інтегрований в нову систему комп'ютеризованої логістики ЗСУ (запуск в тестовому режимі з 1 жовтня).

"За новим ТУ гарантійний термін експлуатації черевика складає 6 місяців. І за нормами речового забезпечення ми черевики видаємо на 6 місяців. Тобто, весь час носіння - черевик на гарантії... Лопнула підошва? За серійним номером обчислюється, хто стояв на литтєвий машині, хто брав, хто пакував. Лопнула шкіра? Хто брав конкретний лист шкіри, з якої шився конкретний черевик?", - написав він.

Читайте також: Опубліковані нові фото камуфляжної форми для військових Варан ВСУ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне