RU
02.04.2013, 17:57

Опозиція провалила вибори в Києві і заблокувала Раду

Опозиція провалила вибори в Києві і заблокувала РадуОпозиція провалила вибори в Києві і заблокувала РадуОпозиція провалила вибори в Києві і заблокувала РадуОпозиція провалила вибори в Києві і заблокувала РадуОпозиція провалила вибори в Києві і заблокувала РадуОпозиція провалила вибори в Києві і заблокувала Раду
Опозиція заблокувала парламентський зал засідань і ложу президії Верховної Ради. В даний час близько десяти опозиціонерів знаходяться в ложі президії, і близько двадцяти - біля трибуни. Входи в ложу президії заблоковані стільцями. Рада перестала працювати після того, як депутати провалили голосування по виборам у Києві.

Раніше за вибори проголосував 91 депутат із Батьківщини (у фракції 99 депутатів), фракція УДАР віддала 41 голос (з 42 депутатів), Свобода віддала 36 голосів (із 36), 21 комуніст (32 комуніста), 17 позафракційних і 3 регіонала.

Опозиціонери, з тих чи інших причин не брали участь у голосуванні: один депутат від УДАРУ Паламарчук М.П., а також вісім депутатів Батьківщини -
Турчинов О.В, Луценко І.С., Скосар І.Є., Лук'янчук Р.В., Дубовой О.Ф., Данилов В.Б., Бондарєв К.А. і Бурбак М.Ю.

"Фракції прийняли рішення блокувати трибуну. Завтра будемо вимагати повторного голосування", - написав на своїй сторінці в мережі Facebook депутат від ВО Свобода Олександр Аронець.


Фото - ЛІГАБізнесІнформ, Олександр ПЕРЕВОЗНИК
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне