RU
12.04.2013, 16:35

Опозиція почала в Харкові мітинг, незважаючи на заборону

Опозиція почала в Харкові мітинг, незважаючи на заборонуОпозиція почала в Харкові мітинг, незважаючи на заборонуОпозиція почала в Харкові мітинг, незважаючи на заборонуОпозиція почала в Харкові мітинг, незважаючи на заборонуОпозиція почала в Харкові мітинг, незважаючи на заборонуОпозиція почала в Харкові мітинг, незважаючи на заборонуОпозиція почала в Харкові мітинг, незважаючи на заборонуОпозиція почала в Харкові мітинг, незважаючи на заборону
З площі Рози Люксембург в Харкові розпочався багатотисячний марш у рамках загальнонаціональної акції протесту "Вставай, Україно!". Як повідомляє прес-служба Батьківщини, на шляху колони опозиції виставили зчеплені трамваї і вантажівки, які доводиться обходити. Колону очолили голова фракції Батьківщина Арсеній Яценюк, лідер партії УДАР Віталій Кличко, і голова ВО Свобода Олег Тягнибок.

Попереду колони активісти пронесли великий національний прапор. Опозиціонери пройшли до міської ради на площу Конституції. За даними Батьківщини, на площі вже зібралося більше 10 тис. чоловік. Тягнибок, Кличко та Яценюк виступають, стоячи на мікроавтобусі біля будівлі Харківської міськради.

Тим часом місцеві водії проклинають владу, яка ще кілька годин тому за допомогою комунального транспорту почала перекривати рух на вулицях, де повинен пройти марш. "Пішоходи, намагаючись пролізти між трамваями, падають. Водії, які стоять у заторах, готові набити морди тим, хто перетворив місто в хаос", - написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook журналіст Дмитро Чигрин.

Нагадаємо, сьогодні Харкові судові пристави зачитали учасникам акції "Вставай, Україно!" текст
заборони на проведення мітингу на площі Рози Люксембург. Незважаючи на це, опозиціонери розгорнули державний прапор і підготувалися до початку маршу.

Вранці в лікарню
Юлії Тимошенко в Харкові прибули Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов та Юрій Луценко. Зустрітися з ув'язненою вони не змогли, хоча пробули там чотири години. Тюремники стверджують, що Тимошенко відмовляється від зустрічі, а депутати наполягають, що їх до неї не пропускають. Яценюк відправився на мітинг, а Турчинов і Луценко залишилися в лікарні чекати зустрічі з ув'язненою.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне