RU
06.05.2015, 10:23

Окупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травня

Окупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травняОкупанти провели в Донецьку репетицію параду на 9 травня
Зігнавши на центральні вулиці окупованого Донецька важку техніку, включаючи танки, зенітно-ракетні комплекси Стріла-10 і різного типу бронемашини, проросійські сепаратисти і бойовики з Російської Федерації провели репетицію "параду до Дня Перемоги".

Нагадаємо, 24 серпня 2014 року терористи "ДНР" як знущання над Днем незалежності України провели по центральній вулиці Донецька ходу українських полонених. Після ходи вулицею проїхали поливні автомобілі комунального підприємства Донецької міськради, які демонстративно "помили вулицю після нацистських карателів". Подібні інциденти, як правило, класифікуються як військові злочини, а їх "ідеологи" і виконавці зазвичай відповідають згодом перед військовим трибуналом.

Бойовики час від часу влаштовують показові "паради полонених" в Донецьку. Так, 22 січня 2015 року окупанти провели пішки від терміналів колишнього Донецького аеропорту до місця розстрілу тролейбуса полонених захисників ДАПу.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне