RU
02.11.2012, 11:23

Окружком в Первомайську: КАМАЗи опозиції блокують Беркут

Окружком в Первомайську: КАМАЗи опозиції блокують БеркутОкружком в Первомайську: КАМАЗи опозиції блокують БеркутОкружком в Первомайську: КАМАЗи опозиції блокують БеркутОкружком в Первомайську: КАМАЗи опозиції блокують Беркут
Під будівлею окружної виборчої комісії № 132 в м. Первомайську (Миколаївська область) кілька КАМАЗів опозиції заблокували автобус Беркута, в якому імовірно знаходяться коробки з протоколами. Траса на Київ перекрита. До окружкому прибувають міліціонери, чекають ще загін ОМОНу.

У Батьківщині стверджують, що Беркут прямо зараз знищує бюлетені в автобусі. Сьогодні вночі силовики, які штурмували приміщення окружкому, нібито силою змусили голову комісії, якого вони привезли із собою, відкрити сейф і витягли звідти оригінали протоколів. Коробки з протоколами вони завантажили в автобус, але люди не дали йому виїхати: спочатку оточили, а потім шлях йому перегородили п'ять КАМАЗів.

"Силовики змусили голову комісії, якого вони привезли із собою, відкрити сейф і витягли звідти оригінали протоколів ... Народ забарикадував двері, проте "беркутівці" вибили їх і почали прориватися крізь натовп до автобуса. Вони били людей ногами і кийками. Їм на підкріплення прибігли люди у формі і міліція, які підключили до побиття простих громадян і застосували сльозогінний газ", - йдеться в повідомленні партії.

Як повідомляє НикВести з місця подій, Беркут оточив автобус, в якому нібито знаходяться протоколи комісії: "На вході в будівлю видно сліди крові, огорожу вже прибрали. Крім цього, біля окружкому був помічений заступник начальника МВС області Анатолій Марчук". До будівлі окружкому № 132 наблизилися близько ста міліціонерів. "Міліція підтягує нові сили до окружної комісії Причому це не Беркут, а співробітники ППС і Державної служби охорони Вони з кийками, деякі в шоломах", - каже свідок, який знаходиться в місці подій. Деякі міліціонери зі званням - підполковники стоять в шерензі. За інформацією джерел у МВС, до окружкому готують до прибуття ще загін підрозділу ОМОН в складі 50 чоловік.

На вулиці йде дощ, але люди мають намір стояти до кінця. Біля будівлі мерії їх близько 500, але їх кількість постійно збільшується. Комісія закрилася в залі засідання, і до них нікого не пускають.

Нагадаємо, 2 листопада має пройти засідання Миколаївського окружного адмінсуду за скаргою про підрахунок голосів в окрузі № 132. За первинними даними ЦВК, в окрузі переміг кандидат від опозиції Аркадій Корнацький - 39,66%. Його конкурент, представник Партії регіонів Віталій Травянко, отримав 34,09%. Пізніше цифри на сайті ЦВК змінилися: кількість голосів у Корнацького залишилися незмінною, а у Травянко показник зріс до 39,97%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне