RU
18.02.2011, 16:45

Офіс Тимошенко: Штурм, якого не було

Офіс Тимошенко: Штурм, якого не булоОфіс Тимошенко: Штурм, якого не булоОфіс Тимошенко: Штурм, якого не булоОфіс Тимошенко: Штурм, якого не булоОфіс Тимошенко: Штурм, якого не було

Біля партійного офісу "Батьківщини" все тихо. Побоювання Юлії Тимошенко не виправдалися: ніяка "Альфа" будівля на Туровській, 13 не штурмувала. Незважаючи на це, народні депутати від БЮТ, що покинули засідання Верховної Ради, вирішили почергувати під офісом.

Сьогодні вранці Ю.Тимошенко написала на своїй сторінці у соціальній мережі "Twitter" коротке повідомлення: "СБУ намагається увійти у наш партійний офіс для обшуку і вилучення центрального партійного сервера". Більше детально прямо у парламенті розповів перший заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якін. "Зараз спецпідрозділ "Альфа" разом із слідчими і співробітниками СБУ під'їжджає вже до Туровської для того, щоб брати (офіс "Батьківщини", - ред.) штурмом. У зв'язку з цим наша фракція покидає зал (пленарних засідань, - ред.), і ми їдемо на Туровську, 13 для того, щоб прояснити ситуацію і захистити наш офіс", - сказав він.

У Службі безпеки України цю інформацію спростували. "Це якась вигадка. У когось паранойя", - заявили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі СБУ.

Нічого підозрілого не побачив і народний депутат, що виїхав на місце від НУНС, перший заступник глави Комітету ВР з питань правосуддя Юрій Кармазін. За його словами, співробітників СБУ на території офісу немає, присутні тільки бютівські нардепи.

У свою чергу, А.Кожем’якін повідомив, що у будівлю на Туровській приходили "четверо у штатському", які представилися співробітниками департаменту контррозвідувального захисту економіки держави. Нардеп передбачив, що вони приїхали за сервером, на якому є партійні документи, пошта, архів. Охорона не пропустила їх, оскільки вони не надали документів, що свідчать про необхідність такого вилучення. Депутати від БЮТ збираються почати цілодобове чергування у партійному офісі.

Юлія Тимошенко відреагувала на ці події новим лаконічним повідомленням у мережі "Twitter". "Перша атака відбита. Спрацювала інформаційна хвиля. Їм подзвонили, і вони втекли. СБУ ніколи ще так швидко не спростовувала свої дії", - написала вона.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне