RU
13.01.2014, 14:43

Новий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортаж

Новий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортажНовий антимайдан біля Верховної Ради: фоторепортаж
Перед Верховною Радою проходить мітинг Партії регіонів. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. На мітингу присутні близько 1000 осіб, які тримають в руках прапори Партії регіонів і національні прапори України.

Оскільки йде сніг, багато людей стоять у дощовиках з логотипами Партії регіонів-2012. Кількість армійських наметів у Маріїнському парку збільшилася, зараз їх більше десяти. Для обігріву встановлені кілька бочок з дровами. Крім того, учасникам акції пропонують чай.

Пропускний режим в цю частину Маріїнського парку як і раніше строгий, журналістів впускають за перепустками.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне