RU
29.10.2014, 09:37

Нові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побут

Нові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побутНові фото "кіборгів" в донецькому аеропорту: перестрілки і побут
В інтернеті з'явилися нові фото героїчної оборони українськими "кіборгами" аеропорту в Донецьку. Українські солдати показали свій побут і те, як вони воюють з терористами і російською армією.

Нагадаємо, українські військовослужбовці вже п'ятий місяць захищають стратегічно важливий аеродром в Донецьку. За мужність і героїзм їх прозвали "кіборгами". Недавно в аеропорту провели ротацію, прибули свіжі сили. Атаки на українську фортецю тривають практично щодня.

Фото: facebook.com/sergei.loiko

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: