RU
24.01.2014, 11:02

Нові барикади на Інститутській і перемир'я на Грушевського: фото

Нові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемир

На вулиці Грушевського триває перемир'я. Протестувальники все ще палять автомобільні покришки, але локально, і великого стовпа диму вони не дають. На вулиці Інститутській за ніч з'явилися нові барикади, які тягнуться тепер до верхнього виходу станції метро "Хрещатик" у районі вулиці Ольгинської. Крім того, сьогодні вночі будівля Мінагрополітики, розташована неподалік від площі Незалежності на вулиці Хрещатик була захоплена протестуючими.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: