24.01.2014, 11:02

Нові барикади на Інститутській і перемир'я на Грушевського: фото

Нові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемирНові барикади на Інститутській і перемир

На вулиці Інститутській за ніч з'явилися нові барикади, які тягнуться тепер до верхнього виходу станції метро "Хрещатик"

На вулиці Грушевського триває перемир'я. Протестувальники все ще палять автомобільні покришки, але локально, і великого стовпа диму вони не дають. На вулиці Інститутській за ніч з'явилися нові барикади, які тягнуться тепер до верхнього виходу станції метро "Хрещатик" у районі вулиці Ольгинської. Крім того, сьогодні вночі будівля Мінагрополітики, розташована неподалік від площі Незалежності на вулиці Хрещатик була захоплена протестуючими.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне