RU
23.12.2013, 11:01

Останній день антимайдану в Києві: фоторепортаж

Останній день антимайдану в Києві: фоторепортажОстанній день антимайдану в Києві: фоторепортажОстанній день антимайдану в Києві: фоторепортажОстанній день антимайдану в Києві: фоторепортажОстанній день антимайдану в Києві: фоторепортажОстанній день антимайдану в Києві: фоторепортажОстанній день антимайдану в Києві: фоторепортажОстанній день антимайдану в Києві: фоторепортажОстанній день антимайдану в Києві: фоторепортаж
Двір Верховної Ради і Маріїнський парк поруч з ним практично розчистили від конструкцій та інфраструктури мітингу Партії регіонів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зараз на площі перед парламентом про антимайдан нагадують ще невивезені біотуалети і кілька десятків крамничок. Металеві конструкції, які тримали намети, практично розібрані - їх складові вантажать в мікроавтобус.

У дворі працюють до десяти комунальників. У Маріїнському парку залишається тільки один армійський намет, біля входу якого встановлено дві новорічні ялинки. Уздовж доріжок парку викладені в кілька рядів піддони, на яких стояли люди. Тут же у величезну купу складені ковдри.

Тітушок в Маріїнському парку немає. Практично всі люди, які залишаються в парку і Маріїнському парку, задіяні у демонтажі конструкцій. На запитання кореспондента, чи розплатилися з ними, люди відповідають, що все добре.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне