RU
28.10.2015, 16:24

Не Майдан. Що люди Ляшка роблять під Кабміном: фоторепортаж

Не Майдан. Що люди Ляшка роблять під Кабміном: фоторепортажНе Майдан. Що люди Ляшка роблять під Кабміном: фоторепортажНе Майдан. Що люди Ляшка роблять під Кабміном: фоторепортажНе Майдан. Що люди Ляшка роблять під Кабміном: фоторепортажНе Майдан. Що люди Ляшка роблять під Кабміном: фоторепортажНе Майдан. Що люди Ляшка роблять під Кабміном: фоторепортажНе Майдан. Що люди Ляшка роблять під Кабміном: фоторепортаж
У Києві біля стін Кабінету міністрів України партія Олега Ляшка проводить акцію протесту, яку називає "тарифний Майдан". Після революції гідності в Україні вже кілька разів різні політики збирали свої власні "майдани", проголошували безстрокові акції протесту, оголошували народні віче і так далі. Кореспондент ЛІГА.net вирішив подивитися, на що схожа чергова політична пародія на Майдан.

Перше враження - пенсіонери, які становлять більшість пікетувальників. Молоді, студентів, які завжди виступали основою протестів - тут немає. Декілька разів на день 50-100 чоловік середнього і похилого віку збирають у Маріїнському парку, там же видають плакати, вибудовують рядами і відправляють "пікетувати Кабмін" до дороги, або служити масовкою під сценою, коли туди приїжджає виступити Ляшко або хтось із його соратників.

Як з'ясував кореспондент, людей в Маріїнський парк звозять автобусами. На місці практично ніхто не ночує, лише кілька людей залишаються на ніч вартувати практично порожні намети. З ранку людей привозять знову. Очевидно, що і розрахунок з людьми відбувається в автобусі - кореспондент не побачив випадків, щоб людям платили на місці.

Міліція проведенню акції не заважає. Виглядає так, що організатори та міліція погоджують дії - щоб не допустити провокацій. Серед пікетників кореспондент помітив знайомі обличчя людей з Управління державної охорони, які зазвичай присутні на всіх мітингах - необхідний захід, враховуючи, що поруч державні установи.

Загалом акція мирна, руху не заважає. Єдиний мінус - те, що політичні функціонери знову дискредитують ім'я Майдану, а також звозять людей в Маріїнський парк, який потім доведеться чистити від слідів передвиборної політичної активності. Нічого спільного з Майданом захід не має.

Фото - Олександр Перевозник

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне