RU
16.04.2015, 16:31

Навколо Маріуполя створюють оборонні споруди - Міноборони

Навколо Маріуполя створюють оборонні споруди - МіноборониНавколо Маріуполя створюють оборонні споруди - МіноборониНавколо Маріуполя створюють оборонні споруди - МіноборониНавколо Маріуполя створюють оборонні споруди - МіноборониНавколо Маріуполя створюють оборонні споруди - Міноборони
Навколо Маріуполя створюються оборонні рубежі, які будуть складатися із сотень бліндажів та окопів різного призначення, десятків опорних пунктів і вогневих споруд. Про це повідомляє пресс-служба Міністерства оборони.

За роботи, крім місцевих підприємств, відповідають відряджені цивільні будівельні компанії Одеської та Волинської областей.
В інженерній службі сектора М відзначають, що в створенні оборонних споруд беруть участь військові сапери і цивільні працівники. Прискорити роботи дозволило поліпшення погодних умов. Після завершення робіт фортифікаційні та інженерні споруди будуть передані командирам підрозділів сил АТО для подальшого удосконалення.

"Таким чином велике промислове місто буде добре захищеним від можливого нападу ворога", - зазначив начальник інженерної служби сектора.

Фото: прес-служба Міністерства оборони

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: