11.09.2015, 11:14

Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото

Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото Навчання Sea Breeze-2 015 перейшли в активну фазу: фото
У північно-західній частині Чорного моря, у Миколаївській та Одеській областях проходить активна фаза українсько-американських навчань Sea Breeze-2 015. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

10 вересня тактичні групи кораблів-учасників від України, США, Румунії і Туреччини провели навчання з планування та проведення міжнародних морських операцій за стандартами НАТО.

Фрегат ВМС України Гетьман Сагайдачний, ракетний катер ВМС України Прилуки, кораблі морської охорони ДПС України Григорій Куроп'ятников і Павло Державін виконали артилерійські стрільби по морській та повітряній цілям. Рейдовий тральщик ВМС України Генічеськ забезпечив розгортання, а тактична група у складі артилерійського катера ВМС ЗС України Скадовськ і сторожового катера ДПС України Балаклава - вогневу підтримку висадки морського десанту із середнього десантного корабля Кіровоград на необладнане узбережжя.

У забезпеченні висадки морського десанту також брав  участь підрозділ курсантів Військової академії Одеси, яка, діючи в розвідці з використанням швидкісних човнів, виявив і "знищив" незаконні збройні формування і склади з боєприпасами.

Паралельно в певному районі вчинив повітряне десантування десантно-штурмовий підрозділ батальйону морської піхоти українських ВМС, вогневі завдання по морських цілях виконав артилерійський підрозділ ВМС ЗС України. Ще один підрозділ берегового компонента, а саме підрозділ Національної гвардії України, в рамках навчань відпрацював завдання з узяття під охорону і оборону моста в районі одного з населених пунктів.

Авіаційний компонент забезпечив навчання з протиповітряної оборони кораблів, здійснив окремі вильоти з метою підтримки військ з нанесенням умовного ракетно-бомбового удару по базі незаконних військових формувань, виконав протичовнові завдання і парашутне десантування особового складу морської піхоти.

Активна фаза навчань триватиме по 11 вересня.

Темою навчань Sea Breeze-2015, які проходять з 31 серпня по 12 вересня, є проведення багатонаціональної операції з безпеки в кризовому районі.

Читайте також: Sea Breeze-2015: військові відпрацювали меддопомогу і евакуацію

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне