29.07.2016, 18:02

Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото

 Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото Нацгвардія отримала від Міноборони США сучасні пікапи: фото
Агентство Міністерства оборони США передало Національній гвардії України п'ять пікапів і вісім мікроавтобусів Ford. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

"Агентство зі зменшення загрози Міністерства оборони США через посередництво каліфорнійської фірми Parsons Government Services передало п'ять автомобілів Ford Ranger Truck Національній гвардії України", - сказано в повідомленні.

Американці передали українським правоохоронцям транспортні засоби в рамках міжнародного співробітництва із забезпечення глобальної безпеки. Майданчиком для передачі стало приватне акціонерне товариство Науково-виробниче об'єднання "Практика".

Пікапи були доукомплектовані GPS-навігаторами, відеореєстраторами та антенами для рацій.

Раніше агентство по зменшенню загрози Міноборони США вже надавало для НГУ броньовані машини Козак і МАЗ.

Фото: ngu.gov.ua

Читайте також: Нацгвардія отримала першу партію новітніх українських БТР

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне