RU
31.03.2014, 15:35

Національна гвардія готує бійців: фото навчань

Національна гвардія готує бійців: фото навчаньНаціональна гвардія готує бійців: фото навчаньНаціональна гвардія готує бійців: фото навчаньНаціональна гвардія готує бійців: фото навчаньНаціональна гвардія готує бійців: фото навчаньНаціональна гвардія готує бійців: фото навчаньНаціональна гвардія готує бійців: фото навчаньНаціональна гвардія готує бійців: фото навчаньНаціональна гвардія готує бійців: фото навчаньНаціональна гвардія готує бійців: фото навчаньНаціональна гвардія готує бійців: фото навчань

У селі Нові Петрівці, в декількох кілометрах від Києва, на базі навчального центру Національної гвардії відбулися тактичні навчання. У них взяли участь, в тому числі активісти Самооборони Майдану, яких готували в центрі останні три тижні.

За створення Національної гвардії Верховна Рада України проголосувала 13 березня. Згідно з прийнятим рішенням, це буде військове формування з правоохоронними функціями, якевходить у систему МВС.

Добровольці в навчальних центрах вивчають вогневу підготовку, матеріальну частину зброї, а також проходять практичні заняття. Зокрема, стріляють з різного виду стрілецької зброї, а також займаються фізичною підготовкою.

Раніше влада заявляла, що найближчим часом планується відкрити, принаймні, ще два навчальних центри в інших регіонах країни. За словами секретаря РНБО України Андрія Парубія, найближчим часом підготовку пройдуть близько 20 тисяч добровольців, які надалі захищатимуть українських громадян та суверенітет держави в рядах Національної гвардії України.

Фото - president.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне