RU
07.02.2013, 13:55

Націоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортаж

Націоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортажНаціоналісти штурмом взяли Київраду: фоторепортаж
Сьогодні в будівлю Київради увірвалися активісти Свободи з прапорами і криками "Слава Україні!", "Банду геть!" і "Геть Попова!". Серед них народні депутати Андрій Іллєнко та Ігор Мірошниченко.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, після наради народні депутати вирішили чергувати в залі засідання до завтра. Засідання Київради перенесли на 8 лютого.

На думку свободівців, сьогоднішня сесія не повинна відбутися, оскільки бюджет міста, який планують ухвалити депутати, спрямований проти киян. Також активісти обурені тим, що на засідання не допускають громадськість.

Раніше, перед тим як двері були перекриті, всередину вдалося пройти декільком свободівцям і громадським діячам Ігорю Луценку і Єгору Соболєву. Через скло центральних дверей було видно, що у них відбулися бійки з охороною КМДА.

Відео бійок під КМДА


Фото - Олександр Перевозник

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: Київрада
Популярне