RU
02.02.2015, 13:17

Наслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машини

Наслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машиниНаслідки нічного обстрілу Донецька: пошкоджені будинки і машини

Минулої ночі Донецьк зазнав чергового обстрілу терористів. У результаті в місті отримали пошкодження приватні автомобілі, житлові будинки та інші будівлі. Місцеві жителі кажуть, що обстріли міста суттєво посилилися.

Фото: vk.com/donetsk

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне