RU
31.03.2014, 15:15

На сході України йдуть навчання Сухопутних військ і сил ППО

На сході України йдуть навчання Сухопутних військ і сил ППОНа сході України йдуть навчання Сухопутних військ і сил ППОНа сході України йдуть навчання Сухопутних військ і сил ППОНа сході України йдуть навчання Сухопутних військ і сил ППОНа сході України йдуть навчання Сухопутних військ і сил ППОНа сході України йдуть навчання Сухопутних військ і сил ППОНа сході України йдуть навчання Сухопутних військ і сил ППО


На сході України військові частини Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України у взаємодії з іншими силовими відомствами продовжують удосконалювати навички. В даний час завершився обладнання польових таборів , налагоджено всебічне забезпечення життєдіяльності військ.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, з метою подальшого підвищення професійного рівня військовослужбовців, отримання необхідних умінь у застосуванні озброєння та спеціальної техніки постійно проводяться польові навчання, бойові стрільби та польоти військової авіації.

Фото - mil.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне