RU
09.12.2014, 11:33

На Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фото

На Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фотоНа Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фотоНа Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фотоНа Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фотоНа Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фотоНа Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фотоНа Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фотоНа Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фотоНа Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фотоНа Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фотоНа Майдані провели флешмоб до дня боротьби з корупцією: фото

На Майдані Незалежності сьогодні відбулася вулична акція - флешмоб "Безвзяточная гривня - взяточнику". Захід приурочений до Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Серед киян та гостей столиці поширюють "Безвзяточные гривни" номіналом нуль гривень, як засіб протидії вимагання хабарів з боку чиновників, суддів, прокурорів, даїшників та інших.

"Безвзяточная гривня" розроблена активістами руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів". Під час флешмоба пройшло театралізоване дійство з врученням хабарнику великої "Безвзяточной гривни" і його арешт за незаконні корупційні дії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне