RU
17.02.2014, 12:38

Як виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенні

Як виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенніЯк виглядає Грушевського: ворота, барикади, силовики в оточенні

У Києві на вулиці Грушевського мітингувальники розібрали центральну частину барикад і побудували посередині проїжджої частини ворота. Паркова алея, як і раніше, заблокована мішками зі снігом.

Щоб потрапити до барикад зі згорілої техніки потрібно пройти через декілька кордонів активістів. Пройти за барикади вгору по Грушевського дозволяють тільки людям, які працюють або живуть в урядовому кварталі.

Міліція знову спустилася вниз по Грушевського ближче до барикад. Силовики стоять не щільним кордоном на відстані метра один від одного на рівні пам'ятника В'ячеславу Чорноволу. Крім того, біля армійських наметів, встановлених перед будівлею Художнього музею, стоять співробітники "Беркута", там же стоять МНСники.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне