RU
01.04.2014, 14:18

На Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонади

На Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонадиНа Грушевського прибрали частину барикад і лагодять коллонади

Комунальники розібрали частину барикад у центрі Києва, які виходять з вулиці Грушевського на Паркову алею, забезпечивши проїзд для однієї машини.

Зараз на Парковій алеї працюють близько десятка комунальників ШЕУ Шевченківського району - вантажать сміття і уламки барикад у вантажівку, частину барикади вони розібрали за допомогою екскаватора.

На Грушевського йдуть роботи з відновлення плиткового покриття. Комунальники також відмивають і білять колонаду стадіону "Динамо" ім. Лобановського.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне