RU
19.02.2014, 14:15

На Грушевського побудували 2-метрову стіну: фото з ​​місця подій

На Грушевського побудували 2-метрову стіну: фото з ​​місця подійНа Грушевського побудували 2-метрову стіну: фото з ​​місця подійНа Грушевського побудували 2-метрову стіну: фото з ​​місця подійНа Грушевського побудували 2-метрову стіну: фото з ​​місця подійНа Грушевського побудували 2-метрову стіну: фото з ​​місця подійНа Грушевського побудували 2-метрову стіну: фото з ​​місця подійНа Грушевського побудували 2-метрову стіну: фото з ​​місця подійНа Грушевського побудували 2-метрову стіну: фото з ​​місця подій

На вулиці Грушевського зводять стіну з бетонних блоків. На дорозі вгору по вулиці, де ще вчора перебувала барикада мітингувальників, вже побудована стіна висотою близько 2 метрів.

В даний момент площа біля стадіону "Динамо" і Європейська площа очищені від барикад і наметів. На вулиці немає силовиків, працюють лише комунальники.

Нагадаємо, напередодні вдень мітингувальники звільнили вулицю Грушевського без опору. Всі сили мітингувальників сконцентровані на Майдані.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter и Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне