RU
18.02.2014, 13:58

На дахах будинків в урядовому кварталі - бійці з рушницями

На дахах будинків в урядовому кварталі - бійці з рушницямиНа дахах будинків в урядовому кварталі - бійці з рушницямиНа дахах будинків в урядовому кварталі - бійці з рушницямиНа дахах будинків в урядовому кварталі - бійці з рушницямиНа дахах будинків в урядовому кварталі - бійці з рушницямиНа дахах будинків в урядовому кварталі - бійці з рушницямиНа дахах будинків в урядовому кварталі - бійці з рушницямиНа дахах будинків в урядовому кварталі - бійці з рушницямиНа дахах будинків в урядовому кварталі - бійці з рушницями
На дахах будівель, які знаходяться в урядовому кварталі, працюють снайпери. При цьому мітингувальникам вдалося відтіснити силовиків з даху одного з будинків.

Зокрема, на даху чотириповерхової будівлі, яка знаходиться на перетині вулиць Інститутської та Шовковичної, знаходилися чотири снайпера. Вони кидали в людей гранати. Незабаром кілька протестуючих з щитами піднялися на дах до снайперів і відтіснили їх звідти. Снайпери намагалися стріляти в протестувальників в упор.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне