RU
14.12.2018, 16:18

На колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фото

На колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фото

Сьогодні, 14 грудня, служителі Української православної церкви Московського патріархату вивели прихожан на мітинг до Верховної Ради - "молитовне стояння". LIGA.net  публікує фотозвіт з місця подій.

Біля дерев'яного хреста, встановленого прихожанами МП під Верховною Радою зібралися близько сотні людей. Вони відслужили молебень і розійшлися.

Один з віруючих нагадував присутнім, що завтра в Києво-Печерській Лаврі о 12:00 розпочнеться хресний хід. Віруючі читали молитви і обговорювали, хто з священиків Московського патріархату прийде завтра на об'єднавчий собор.

"Нам батюшка сказав, щоб ми до розкольників не ходили, ні на собор, ні на Софіївську площу", - пояснила кореспонденту  LIGA.net  одна з присутніх.

Також віруючі залишали свої контакти на підписних листах з шапкою "Координаційна рада громадського обговорення неконституційних дій державної влади (втручання держави в справи церкви)".

Деякі тримали в руках плакати з інформацією про збір пожертвувань.

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Раніше сьогодні, 14 грудня, в УПЦ МП заявили, що не збираються зривати завтрашній об'єднавчий собор і влаштовувати провокації.

Вчора, 13 грудня, заступник голови СБУ Віктор Кононенко заявив, що в рамках дестабілізації ситуації в Україні російські спецслужби готують криваві провокації під час хресних ходів. Тому в СБУ попросили утриматися від будь-яких акцій під час собору, щоб не давати російським спецслужбам приводу для подібних провокацій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити: