14.12.2018, 16:18

На колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фото

На колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фотоНа колінах у снігу. Мітинг прихожан УПЦ МП під Радою - фото

Присутніх під Радою покликали на завтрашній хід, який пройде під час об'єднавчого собору

Реклама
Реклама

Сьогодні, 14 грудня, служителі Української православної церкви Московського патріархату вивели прихожан на мітинг до Верховної Ради - "молитовне стояння". LIGA.net  публікує фотозвіт з місця подій.

Біля дерев'яного хреста, встановленого прихожанами МП під Верховною Радою зібралися близько сотні людей. Вони відслужили молебень і розійшлися.

Реклама

Один з віруючих нагадував присутнім, що завтра в Києво-Печерській Лаврі о 12:00 розпочнеться хресний хід. Віруючі читали молитви і обговорювали, хто з священиків Московського патріархату прийде завтра на об'єднавчий собор.

"Нам батюшка сказав, щоб ми до розкольників не ходили, ні на собор, ні на Софіївську площу", - пояснила кореспонденту  LIGA.net  одна з присутніх.

Також віруючі залишали свої контакти на підписних листах з шапкою "Координаційна рада громадського обговорення неконституційних дій державної влади (втручання держави в справи церкви)".

Деякі тримали в руках плакати з інформацією про збір пожертвувань.

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Раніше сьогодні, 14 грудня, в УПЦ МП заявили, що не збираються зривати завтрашній об'єднавчий собор і влаштовувати провокації.

Вчора, 13 грудня, заступник голови СБУ Віктор Кононенко заявив, що в рамках дестабілізації ситуації в Україні російські спецслужби готують криваві провокації під час хресних ходів. Тому в СБУ попросили утриматися від будь-яких акцій під час собору, щоб не давати російським спецслужбам приводу для подібних провокацій.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама