RU
09.08.2011, 09:36

На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"

На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"На Хрещатику зіткнулися прихильники Тимошенко і "Беркут"

Вчора декілька тисяч учасників акції на підтримку Юлії Тимошенко вийшли на вулицю Хрещатик, щоб пройти по ній маршем, відповідно до поданої заявки.

Співробітники міліції перекрили вулицю Хрещатик, аби перешкодити руху колони. Учасники акції переконували правоохоронців у тому, що мають право пройти Хрещатиком, співробітники міліції вишикувалися в декілька рядів і не реагували на вмовляння. Співробітники міліції почали рух по Хрещатику, відтісняючи колону. На центральній вулиці столиці почалася тиснява.

Учасники акції вийшли на Хрещатик з протилежного боку Печерського суду, навпроти двору за адресою Хрещатик, 44. Співробітники міліції та "Беркута" перекрили їм прохід. Учасники акції скандували "Ганьба!", співробітники міліції не давали їм просунутися по Хрещатику. Близько сотні чоловік сіли на проїжджій частині.

Пізніше стало відомо, що між учасниками акції та співробітниками спецпідрозділу виникають сутички. Співробітники міліції били учасників акції та журналістів. Зокрема, близько десятка "беркутівців" витягли на проїжджу частину і побили одного з учасників акції. Також один зі співробітників спецпідрозділу вдарив у груди фотографа, відтісняючи його з проїжджої частини.

Паралельно з цими подіями Юлію Тимошенко вивезли з будівлі Печерського суду в супроводі безпрецедентної кількості охорони. Після того, як автозак з Тимошенко від'їхав, беркутівці ще декілька хвилин тримали оточення і тільки коли машина проїхала Хрещатик і звернула на бульвар Т. Шевченко, правоохоронці почали розсаджуватися по автобусах.

Мітинг на вулиці Хрещатик продовжився. Людям, потерпілим під час сутичок з "Беркутом", повертають окуляри, босоніжки, інші речі, втрачені в сутичці, які інші учасники акції підібрали і принесли організаторам мітингу.

За інформацією виступаючих на мітингу, декілька учасників акції були затримані під час сутичок зі співробітниками міліції і зараз знаходяться в одному з автозаків, припаркованих на вулиці Хрещатик. Разом з тим, зі слів начальника центру суспільних зв'язків ГУ МВС України в місті Києві Володимира Поліщука, затриманих внаслідок акції не було.

"Була спроба перекрити центральну дорогу в столиці – Хрещатик. Але співробітники міліції перешкодили цій спробі, відтіснили деяку кількість людей за захисні турнікети. Зараз все спокійно. Жодних затриманих. Жодних інших порушень громадського спокою не зафіксовано", - сказав він.

На питання про кількість постраждалих внаслідок зіткнень зі співробітниками правоохоронних органів, Поліщук відповів: "Поки ніхто не звернувся". Разом з тим, за інформацією окремих ЗМІ, внаслідок зіткнення народному депутату з фракції БЮТ Юрію Прокопчуку вибили ребро.

Справа Тимошенко: всі новини>>>

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажів ІА ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне