27.07.2018, 15:08

На хресній ході УПЦ МП затримано активістів Братства: фото

На хресній ході УПЦ МП затримано активістів Братства: фотоНа хресній ході УПЦ МП затримано активістів Братства: фотоНа хресній ході УПЦ МП затримано активістів Братства: фотоНа хресній ході УПЦ МП затримано активістів Братства: фотоНа хресній ході УПЦ МП затримано активістів Братства: фотоНа хресній ході УПЦ МП затримано активістів Братства: фотоНа хресній ході УПЦ МП затримано активістів Братства: фотоНа хресній ході УПЦ МП затримано активістів Братства: фото

Причини затримання поліція не коментує

Під час хресного ходу УПЦ МП навпроти будівлі Кабміну поліція затримала двох осіб з партії Братство  Дмитра Корчинського. Співробітники поліції причин затримання не коментують, передає кореспондент LIGA.net.

Як повідомив журналістам колега затриманих Віталій Чорний, їх група представляє інтернет-видання Всесвітнє Броварське телебачення (проект партії Братство, - ред.) І просто знімала сюжет про хресний хыд. Сам Чорний, за його словами, з одним із товаришів стояли на бордюрі навпроти будівлі уряду і знімали хресний хід. Чому поліцейські затримали його колегу, Чорний не знає.

Після цього поліція затримала ще одну людину в одязі священика. Чорний повідомив кореспонденту LIGA.net, що це також їх активіст. При цьому, що робив член Братства в рясі на ході УПЦ МП, він не пояснив.

Затримання відбулося перед тим, як основна частина ходи наблизилася до будівлі Кабміну.

У прес-службі поліції Києва кореспонденту LIGA.net сказали, що поки не володіють такою інформацією.

Пізніше в Facebook Корчинського з'явилося відео затримання.

Судячи з запису, активісти Братства дійсно просто стояли на узбіччі, коли повз проходив хресний хід, коли поліцейські почали затримувати одного з них - Олексія Сердюка. При цьому на прохання пояснити причину затримання поліцейські відповідали: "Не провокуйте". Під час затримання, в якому брали участь близько п'яти правоохоронців, на активісті порвали футболку.

Прес-служба поліції Києва перестала відповідати на телефонні дзвінки.

Сьогодні в Києві проходять урочисті заходи з нагоди 1030-річчя хрещення Русі.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне