RU
29.06.2016, 15:40

Морпіхи ЗСУ на навчаннях Rapid Trident штурмували переправу: фото

Вчора в ході спільних українсько-американських навчань Rapid Trident 2016, що почалися у Львівській області, військові приступили до практичних тренувань. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

"Взвод бійців морської піхоти під командуванням старшого лейтенанта Павла Крижанівського відпрацьовував тактичне завдання по захопленню важливого рубежу. Чорні берети повинні були взяти під контроль і закріпитися на позиціях поблизу дамби, шлях через яку є стратегічно важливим в цій місцевості", - розповіли в оборонному відомстві.

Морпіхи, які виконували завдання, ще в квітні захищали від російських окупантів селище Широкине Донецької області. На навчаннях вони впоралися в установлений термін.

Майор збройних сил Великобританії Стівен Мерфі, який спостерігав за виконанням завдання, зазначив ефективне використання часу українськими морськими піхотинцями для підготовки. Командир взводу вивчив обстановку і обдумав можливі варіанти вирішення задачі - як атакувати і знищити підрозділ умовного противника, який контролював підступи до дамби.

При цьому роль "поганих хлопців", які закріпилися на цьому рубежі, грали бійці зведеного загону OPFOR - курсанти Військової академії з міста Одеса та військовослужбовці ЗС Болгарії.

Для виконання завдання командир взводу вирішив використовувати особливість місцевого рельєфу. Біля ряду озер, через які прокладено дамбу, безліч горбків, зарослих чагарниками. Розділившись і пустивши вперед дозорну групу, взвод зумів майже впритул наблизитися до ворожих окопів. Потай подолавши близько 600 метрів, використовуючи особливості рельєфу, одне з відділень відволікло увагу захисників кордону, інші обійшли і взяли зміцнення в кільце, після чого з боєм захопили важливий рубіж.

Не обійшлося і без "втрат": один умовно поранений, один "убитий", про що сигналізували закріплені на спорядженні спеціальні датчики.

Українсько-американські військові навчання Rapid Trident 2016 за участю військовослужбовців з 13 країн стартували у Львівській області 27 червня і триватимуть до 8 липня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: