RU
01.08.2013, 14:59

Мельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із суду

Мельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із судуМельнику дали 60 діб домашнього арешту: фоторепортаж із суду
Суддя Печерського суду Києва Марія Пилаєва прийняла рішення на 60 діб посадити під домашній арешт ректора Податкової академії Петра Мельника, якого підозрюють у хабарництві.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, при цьому Мельнику дозволяється залишати житло для лікування в клініках Ірпеня та Києва.

Перед цим на засіданні адвокати Мельника просили суд обрати своєму підзахисному запобіжний захід у вигляді застави, мотивуючи це тим, що Мельник хворий і потребує лікування в спеціалізованому стаціонарі.

Прокурор Максим Лавренюк і слідчий у справі Олег Зайцев наполягали на арешті терміном два місяці, мотивуючи це ризиком виїзду Мельника за кордон і можливим перешкоджанням об'єктивному розслідуванню, тиском на свідків.

Сам Мельник на суді заявив, що йде з посади ректора Податкової академії. Але стверджує, що хабарів не брав, каже його підставили.

Нагадаємо, ректора Петра Мельника затримали під час отримання хабара за вступ до вузу абітурієнтів - 40 і 80 тис.грн. Крім того, під час обшуку в кабінеті вилучили ще $30 тис. Проти Мельника порушено справу за ознаками ч.4 ст. 368 КК. (вимагання хабара)
.

Фото - ЛІГАБізнесІнформ, Олександр ПЕРЕВОЗНИК
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне