04.09.2015, 10:58

Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото

 Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото  Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото  Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото  Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото  Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото  Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото  Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото  Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото  Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото  Механізована бригада ВСУ пройшла бойове злагодження: фото

В умовах, максимально наближених до бойових, українські військові виконували завдання в рамках тактичної підготовки

Одна з механізованих бригад Збройних Сил України пройшла заключний етап бойового злагодження. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник Генштабу Віктор Муженко і опублікував фото.

"Умови, максимально наближені до бойових, численні ввідні не стали на заваді успішному виконанню завдань як керівництвом бригади з управління підпорядкованими підрозділами в ході бою, так і військовослужбовцями, які виконували навчально-бойові завдання", - зазначив Муженко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.