RU
23.01.2014, 10:22

Майдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фото

Майдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фотоМайдан зміцнив оборону, на Грушевського палахкотить вогонь: фото
На Майдані зараз залишаються кілька тисяч чоловік. Посилена охорона барикади, що виходить в бік вулиці Грушевської, знята. За ніч в районі Майдану виросли дві нові барикади з мішків зі снігом і металевих конструкцій.

На вулиці Грушевського знаходяться більше двох тисяч чоловік, вони продовжують палити покришки. Люди активно підносять нові шини, запаси складені в купи на Майдані.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне