11.12.2013, 10:43

Як Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортаж

Як Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортаж

Активісти в КМДА зустріли силовиків крижаною водою з брандспойта, потім в автобуси "Беркута" полетіли пляшки із запальною сумішшю

Сьогодні близько дев'ятої ранку три автобуси зі співробітниками "Беркута" заблокували входи до будівлі Київської міської державної адміністрації. Активісти, які забарикадувалися всередині будівлі, включили брандспойти і з вікон стали поливати силовиків крижаною водою.

Через деякий час в сторону "Беркута" полетіли імовірно дві пляшки із запальною сумішшю, які
вибухнули під одним з автобусів. Активісти стверджують, що пляшки кидали не з вікон Київради, це зробив хтось з натовпу. Після цього автобуси від'їхали від будівлі КМДА.

Нагадаємо, сьогодні вночі полковник міліції, співробітник спецпідрозділу МВС "Беркут" Сергій Кусюк
ствержджував, що штурмувати будівлю Київської горгосадмінстраціі і Будинок профспілок, які знаходяться під контролем учасників Майдану, не планується.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне