RU
11.12.2013, 10:43

Як Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортаж

Як Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортажЯк Майдан відбив атаку "Беркута" на будівлю КМДА: фоторепортаж
Сьогодні близько дев'ятої ранку три автобуси зі співробітниками "Беркута" заблокували входи до будівлі Київської міської державної адміністрації. Активісти, які забарикадувалися всередині будівлі, включили брандспойти і з вікон стали поливати силовиків крижаною водою.

Через деякий час в сторону "Беркута" полетіли імовірно дві пляшки із запальною сумішшю, які
вибухнули під одним з автобусів. Активісти стверджують, що пляшки кидали не з вікон Київради, це зробив хтось з натовпу. Після цього автобуси від'їхали від будівлі КМДА.

Нагадаємо, сьогодні вночі полковник міліції, співробітник спецпідрозділу МВС "Беркут" Сергій Кусюк
ствержджував, що штурмувати будівлю Київської горгосадмінстраціі і Будинок профспілок, які знаходяться під контролем учасників Майдану, не планується.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: