RU
06.02.2014, 13:12

Майдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортаж

Майдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортажМайдан продемонстрував Раді загін самооборони: фоторепортаж

Сьогодні активісти народної самооборони Майдану провели ходу до Верховної Ради. У ній взяли участь близько чотирьох тисяч активістів антиурядової акції протесту.

За словами коменданта Майдану, народного депутата Андрія Парубія, сьогоднішня хода - попереджувальна, прориватися силою до парламенту ніхто не планував. Вимога учасників ходи - щоб парламент почав працювати і як мінімум зайнявся поверненням України до Конституції 2004 року, що дозволило б істотно обмежити повноваження президента і збільшити можливості Верховної Ради.

Біля парламенту активісти провели 10 хвилин  після чого обійшли навколо Маріїнського парку, де стоїть Антимайдан, і повернулися на свої позиції на вулиці Грушевського та майдані Незалежності.


Охорона урядового кварталу сьогодні значно посилена, тисячі силовиків охороняють підходи до Верховної Ради з боку вулиці Інститутської. Площа перед будівлею парламенту перекрита автобусами силовиків.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне