RU
14.02.2014, 14:47

Майдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру Києва

Майдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру КиєваМайдан і Антимайдан: фоторепортаж з центру Києва
Антимайдан в Маріїнському парку перейшов в неактивну фазу: сцена Партії регіонів мовчить, в таборі живуть до тисячі чоловік, міліції по периметру, який обнесений металевою огорожею, дуже мало. Зараз у парку встановлені більше 30 армійських наметів. Намети обігріваються, є електрика. Учасники Антимайдану дивляться фільми, проектуються на стіни намети. Потрапити в парк досі скрутн : прохід для журналіста погоджували по телефону більше 10 хвилин. На території парку виділили двох супроводжуючих.

Тим часом на Майдані продовжують споруджувати барикади, зміцнюють старі позиції і готуються до 17- лютого - останній день дії закону про амністію. Сьогодні кілька сотень бійців самооборони попрямували до Генпрокуратури, щоб висунути своїм умови влади.

Фото: ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: