RU
18.05.2013, 16:21

Марші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фото

Марші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фотоМарші, бійка, БТР: у Києві відбулися акції влади та опозиції:фото

Сьогодні в Києві проходять масштабні мітинги. Опозиція проводить заключний етап акції "Вставай, Україно!", а Партія регіонів організувала мітинг під назвою "У Європу - без фашистів!". Опозиціонери мітингували на Софійській площі, а регіонали встановили свою сцену на Європейській площі.

За даними МВС, до Києва приїхали 50 тисяч прихильників регіоналів, самі вони називають таку ж цифру. Стільки ж своїх прихильників нарахували і опозиціонери, але у МВС цю цифру занижують у декілька разів.

Під час опозиційного маршу нейтралізували провокаторів. За 15 хвилин до початку руху колони по вулиці Михайлівській приїхав БТР з людьми в костюмах кроликів і морквинами на прапорах.

Через деякий час біля БТРа виникла бійка, між групою людей, що піднялися з Європейської площі на Софійську, і представниками Свободи. Співробітникам міліції насилу вдалося розняти сторони конфлікту, але бійки тривали вулиці Великій Житомирській.

З питань придбання фотографій із цього та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся в Відділ продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне