RU
17.01.2015, 15:55

Маріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фото

Маріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фотоМаріупольська акція протесту проти дій РФ в Україні: фото
На знак підтримки сімей мирних жителів, які постраждали під час проведення бойових дій на території Донецької та Луганської областей, 17 січня о 12:00 на одній з площ Маріуполя зібралося близько двох тисяч осіб.

Організатори мітингу разом з городянами та гостями міста, які взяли участь в акції, вимагали від терористів так званих ДНР-ЛНР "перестати стріляти, прикриваючись спинами жінок, дітей, старих".

"Маріупольці прекрасно пам'ятають і автобус з людьми, розстріляний під Волновахою, і дівчинку, яка загинула в с. Гранітне, і розстріляних жителів Сартани, і дітей, загиблих у Донецьку, і жителів, постраждалих і загиблих в інших населених пунктах в зоні АТО", - йдеться в повідомленні громадської організації "Оборона Маріуполя" у Фейсбуці.

Активісти також зібрали підписи під зверненням до міжнародних організацій з проханням офіційно визнати самопроголошені ДНР і ЛНР терористичними організаціями.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне