RU
28.08.2014, 15:40

Мітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на Банкову

Мітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на БанковуМітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на БанковуМітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на БанковуМітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на БанковуМітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на БанковуМітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на БанковуМітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на БанковуМітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на БанковуМітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на БанковуМітингувальники від будівлі Міноборони прийшли на Банкову

На вулицю Банкова до Адміністрації президента прийшла колона людей з вимогою надати допомогу військовослужбовцям в Іловайську, провести кадрові зміни в керівництві АТО і ввести військовий стан в Донецькій і Луганській областях.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, на Банковій зібралися кілька сотень людей з плакатами "Зрадників з Генштабу в Іловайськ", "Негайна допомога армії Важка зброєю", "Підтримай батальйони, або знімай погони". У числі їхніх вимог також значиться видача важкого озброєння батальйонам добровольців і заклик до зони АТО професійних добровольців замість загальної мобілізації.

Перед парканом, який відділяє двір АП від протестуючих, вишикувалися близько 20 співробітників міліції, ще одна група стоїть у дворі адміністрації. Окрема група людей у військовій формі біля будівлі будинку з химерами періодично аплодує виступаючим учасникам акції.

Зараз до протестувальників вийшли представники Адміністрації президента.

Відзначимо, що в 16:00 в будівлі Адміністрації президента збирається екстрене засідання РНБО у зв'язку із загостренням ситуації в Донецькій області.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне