RU
14.08.2014, 11:27

Мітингувальники біля Ради вимагають люстрації: фоторепортаж

Мітингувальники біля Ради вимагають люстрації: фоторепортажМітингувальники біля Ради вимагають люстрації: фоторепортажМітингувальники біля Ради вимагають люстрації: фоторепортажМітингувальники біля Ради вимагають люстрації: фоторепортажМітингувальники біля Ради вимагають люстрації: фоторепортажМітингувальники біля Ради вимагають люстрації: фоторепортаж

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, частина учасників акції розмістилася на вулиці Грушевського, проїзд по якій перекрито. Навпроти центрального входу в будівлю парламенту учасники акції стоять з прапорами ВО Свобода, Громадянської позиції, Правого сектора, політичної партії Воля. Вхід в будівлю комітетів ВР з боку вул. Садової учасники акції обклеїли стікерами зі своїми вимогами. Перед самим входом встановили прохід для депутатів під табличкою "За мирну люстрацію", а поруч - бутафорську гільйотину, очевидно, для тих, хто відмовиться підтримати мирну люстрацію.

Фото: ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне