RU
08.04.2014, 12:13

Мітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддів

Мітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддівМітинг біля Верховної Ради: люди вимагають люстрації суддів
Біля Верховної Ради України близько тисячі людей зібралися на мітинг, вимагаючи ухвалення закону № 4378-1 про відновлення довіри до судової системи України. Проект передбачає звільнення суддів, які виносили рішення, спрямовані на обмеження конституційних прав і свобод громадян, у тому числі на участь у мирних зібраннях, а також зниження рівня корупції у системі судів. Документом передбачається, що перевірка суддів буде проведена протягом одного року з моменту формування тимчасової спеціальної комісії.

Крім того, до парламенту прийшли активісти, що виступають за скасування утилізаційного збору і проти сепаратизму, а також з вимогою до депутатів-сумісників скласти мандати.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне