RU
02.04.2013, 15:50

Мітинг біля Ради: люди втомилися і почали розходитися

Мітинг біля Ради: люди втомилися і почали розходитисяМітинг біля Ради: люди втомилися і почали розходитисяМітинг біля Ради: люди втомилися і почали розходитисяМітинг біля Ради: люди втомилися і почали розходитисяМітинг біля Ради: люди втомилися і почали розходитисяМітинг біля Ради: люди втомилися і почали розходитися
Мітинг під Верховною Радою порідшав. На акції протесту в підтримку київських виборів залишилося трохи більше тисячі чоловік. Опівдні учасників акції було набагато більше: за даними Батьківщини, близько п'яти тисяч, за приблизною оцінкою кореспондента ЛІГАБізнесІнформ - дві з половиною. Люди втомилися, багато сидять прямо на асфальті.

Народні депутати закликають протестуючих не опускати руки - голосування за проектом постанови про призначення виборів мера Києва і Київради призначено на 16:00, коли Верховна Рада повернеться з обідньої перерви.

Свободівець Андрій Іллєнко запропонував мітингувальникам не здаватися, обдзвонити своїх друзів і попросити до четвертої години зібратися біля Верховної Ради, щоб змусити депутатів призначити вибори в Києві.

Фото - ЛІГАБізнесІнформ, Олександр ПЕРЕВОЗНИК


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне