RU
14.02.2015, 15:20

Міноборони: Терористи знову довели, що отримують зброю від РФ

Міноборони: Терористи знову довели, що отримують зброю від РФМіноборони: Терористи знову довели, що отримують зброю від РФМіноборони: Терористи знову довели, що отримують зброю від РФМіноборони: Терористи знову довели, що отримують зброю від РФМіноборони: Терористи знову довели, що отримують зброю від РФМіноборони: Терористи знову довели, що отримують зброю від РФ
Терористи самі надали чергові докази отримання від російських військових зброї. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

"В ефірі проросійського терористичного телеканалу бойовики самі оприлюднили докази присутності російської зброї на території українського Донбасу", - сказано в повідомленні. "У відеосюжеті йшлося про нібито кинутих українськими військовими в боях в зоні проведення АТО бойових машинах БМ-21 і 122-мм реактивних снарядах до них. На підтвердження цього наводилися кадри, на яких зображені дані бойові машини і ящики з боєприпасами до них", - розповіли в Міноборони.

"Так, терорист з позивним "Вересень" розкриває один з ящиків з боєприпасами і зачитує записи в пакувальних аркушах, згідно з якими дані боєприпаси упаковували військовослужбовці ЗС України майор Колосовський, капітан Чурилов і капітан-лейтенант Гіссен. Проте дані військовослужбовці проходили військову службу у військовій частині А2327 (51 об'єднаний склад озброєння і майна АР Крим) і за інформацією, наданою Головним управлінням ВСП у ЗС України, не вийшли з тимчасово окупованої території. Тобто, дані боєприпаси належали вказаній військовій частині і зберігалися на технічній території №2 у Криму, де зазначені офіцери брали участь в інвентаризації майна при переформуванні військової частини протягом листопада-грудня 2013 року. Саме тому їх прізвища вказані в пакувальних аркушах", - зазначили у відомстві.

"Таким чином, дані боєприпаси могли опинитися в зоні проведення АТО тільки в результаті їх передачі з тимчасово окупованої території АР Крим військовими підрозділами РФ", - резюмували у відомстві.

Фото: mil.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне