RU
09.06.2011, 16:50

Луценко у суді: Феміда невблаганна

Луценко у суді: Феміда невблаганнаЛуценко у суді: Феміда невблаганнаЛуценко у суді: Феміда невблаганнаЛуценко у суді: Феміда невблаганнаЛуценко у суді: Феміда невблаганнаЛуценко у суді: Феміда невблаганнаЛуценко у суді: Феміда невблаганнаЛуценко у суді: Феміда невблаганнаЛуценко у суді: Феміда невблаганнаЛуценко у суді: Феміда невблаганнаЛуценко у суді: Феміда невблаганна

Судове засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка нагадувало сьогодні мляве перетягнення каната: сторона обвинувачених декілька разів за день вимагала відведення суддів, а судді після тривалих нарад у таємній кімнаті зачитували відмову.

Сам Луценко багато усміхався у камеру і охоче спілкувався з журналістами в перервах. "Відчуваю себе нормально. За два тижні, які пройшли після голодовки, набрав 4 кг", - зазначив Луценко, додавши, що лише одного разу поскаржився суду на здоров'я, оскільки у нього атрофувалися м'язи спини, і йому було важко сидіти. "Зараз у мене все добре. Я активно займаюся фізкультурою", - запевнив він.

До того ж екс-міністр розповів, що сьогодні його розбудили близько 5 години ранку і доставили в Печерський районний суд Києва о 7:30. "Але я не бачу в цьому ніякої проблеми, так привозять всіх. Я ніколи не вимагав для себе якихось пільг", - наголосив Луценко.

Однак "гарячого" судового засідання сьогодні так і не було. Замість цього весь день то Луценко, то його колишній водій вимагали відведення спочатку судді Сергія Вовка, а потім і всієї колегії з трьох суддів. За словами Луценка, він не довіряє нинішньому складу суду.

До того ж Луценко заявив, що суддя Вовк зобов'язаний взяти відведення, оскільки у нього є особистий інтерес у його справі. Посилаючись на слова народного депутата Геннадія Москаля, Луценко нагадав, що проти судді Вовка прокуратура порушувала кримінальну справу - ніби за підроблення і використання підробного рішення суду, викрадення цивільної справи і шахрайське заволодіння ділянкою землі у 70 гектарів."Скажіть мені, будь ласка, якщо міністр Луценко очолював міністерство, за матеріалами якого проти судді було порушено справу, яка досі невідома, чи закрито, є у нього особистий мотив щодо Луценка? Безумовно, є", - сказав він.

На всі три клопотання суд відповів звинуваченою відмовою: "Незгода учасників процесу з рішеннями суду - не мотив для відведення". У свою чергу, представники прокуратури передбачили, що, подаючи таке клопотання, Луценко намагається затягнути розгляд справи.

Станом на 16:00 судове засідання з розгляду справи Луценка по суті відновлено.

Після обіду в Печерський суд прибула лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Свій візит у суд вона пояснила бажанням підтримати Луценка, "який намагається добитися справедливості від правосуддя". У залі Тимошенко про щось поговорила з Луценком через ґрати.

Пізніше журналісти поцікавилися у Луценка, про що він говорив з Тимошенко під час перерви. "Про життя. Вона мене підбадьорювала, я її. Вона розповіла, що рішення з її справи приймають за п'ять хвилин. Я - про те, як суд засідає у дорадчій кімнаті по дві години".

А ось гаряче було сьогодні не у приміщенні, а під стінами Печерського районного суду Києва, куди сьогодні вранці відразу після початку судового засідання у справі Луценка прибули учасниці скандального руху Femen. Три дівчини з Femen на знак протесту проти українського правосуддя традиційно оголилися і показали сценку страти "невинного кролика".

На фото: одна з дівчат відтирає шию від фарби, яка символізувала кров.

У результаті дві учасниці руху були затримані співробітниками міліції. За даними столичного МВС, щодо них складено протокол за дрібне хуліганство. Третю дівчину у міліції відбили прихильники Луценка і народні депутати.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: