31.07.2014, 09:54

Лисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​міста

Лисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​міста

У більшості кварталів через значні пошкодження електромереж відсутнє світло, також немає газу


24 липня сили АТО звільнили від терористів місто Лисичанськ (Луганська область). Місцеві жителі, які покинули місто під час окупації, поступово повертаються додому. У більшості кварталів через значні пошкодження електромереж відсутнє світло, також немає газу.

Відступаючи з міста, терористи пошкодили або повністю знищили всі об'єкти життєдіяльності міста. Крім того, бойовики залишили багато мінних пасток, які ускладнюють роботу ремонтних бригад.

За словами місцевих жителів, терористи грабували магазини і жителів міста. Власне тому в Лисичанську закриті кіоски та магазинчики дрібних підприємців. Щоб уберегти від знищення хоча б обладнання магазинів, підприємці почали писати на дверях оголошення: "У магазині нічого немає".

Фото - прес-центр АТО


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне