RU
31.07.2014, 09:54

Лисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​міста

Лисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​містаЛисичанськ повертається до мирного життя: фото з ​​міста


24 липня сили АТО звільнили від терористів місто Лисичанськ (Луганська область). Місцеві жителі, які покинули місто під час окупації, поступово повертаються додому. У більшості кварталів через значні пошкодження електромереж відсутнє світло, також немає газу.

Відступаючи з міста, терористи пошкодили або повністю знищили всі об'єкти життєдіяльності міста. Крім того, бойовики залишили багато мінних пасток, які ускладнюють роботу ремонтних бригад.

За словами місцевих жителів, терористи грабували магазини і жителів міста. Власне тому в Лисичанську закриті кіоски та магазинчики дрібних підприємців. Щоб уберегти від знищення хоча б обладнання магазинів, підприємці почали писати на дверях оголошення: "У магазині нічого немає".

Фото - прес-центр АТО


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне