RU
06.12.2013, 11:00

Лежачий протест біля будівлі Генпрокуратури: фоторепортаж

Лежачий протест біля будівлі Генпрокуратури: фоторепортажЛежачий протест біля будівлі Генпрокуратури: фоторепортажЛежачий протест біля будівлі Генпрокуратури: фоторепортажЛежачий протест біля будівлі Генпрокуратури: фоторепортаж

Біля будівлі Генеральної прокуратури України зібралося близько 300 протестантів. Перед входом до ГПУ на карематах влаштований лежачий протест. Люди періодично змінюють один одного на килимках. Підвезена гаряча їжа.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, люди очікують підкріплення з Майдану, яке зараз йде в бік ГПУ. Присутні демонстранти виступають з вимогою зустрічі з прокурором, відпустити несправедливо затриманих на Банковій людей, притягнути до відповідальності міліцію, скандують: "Свободу - невинність", "Дітям- свободу", "Прокурора!".

Тільки що до мітингувальників звернулися організатори акції з оголошенням правил участі в акції - ніяких закритих осіб (зняти маски, що не прикривати обличчя шарфами). "Це наша країна, нам нічого боятися, ми будемо ходити з відкритими обличчями. Свої обличчя нехай закривають "тітушки" і провокатори". Людей, які входять в будівлю ГПУ, протестуючі зустрічають криками "Ганьба!", при цьому співробітники можуть безперешкодно потрапити всередину.

Андрій Аммосов, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне